این ایران بازیکن قرارداد بازیکنان پرسپولیس

این: ایران بازیکن قرارداد بازیکنان پرسپولیس سروش رفیعی بازیکن پرسپولیس در دوحه سروش رفیعی

گت بلاگز وب‌گردی قرارداد 2 میلیاردی بازیکن پرسپولیس در دوحه

خیلی‌ها می‌گویند رفیعی که بعد از بازی با لخویا در قطر مانده بود، مذاکراتش را همان وقت انجام داده هست.

قرارداد 2 میلیاردی بازیکن پرسپولیس در دوحه

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سروش رفیعی رفتنی است.حتی اگر خودش پست بگذارد و بنویسد هنوز اتفاقی نیفتاده است ولی باید گفت که او با تیم الخور قطر به توافق رسیده است و با 600 هزار دلار به این تیم می پیوندد. این خبر را رسانه های قطری منتشر کرده اند که البته سروش آن را تایید نمی کند!
سروش همان روزی که پرسپولیس با لخویا در قطر بازی کرد دیگر به کشور عزیزمان ایران برنگشت و در این کشور ماند تا به بهانه تعطیلات با تیم های این کشور وارد مذاکره شود.
دو سه هفته قبل، جهت نخستین بار از پیشنهاد الخور به کلوب سروش پرده برداری شد که خبر آن در جام ورزشی هم منتشر شد. این کلوب در آن وقت حاضر بود به رفیعی 450 هزار دلار جهت قرارداد یکساله پرداخت کند ولی سروش و مدیر برنامه هایش با این کلوب مذاکرات زیادی داشته و چانه زنی هایی کردند. حالا منابع خبری فاش کردند دو طرف روی مبلغ 600 هزار دلار با هم به توافق رسیده اند و سروش چنین پولی از این کلوب می گیرد.
الخور در بین تیم های قطری، وضع مالی مناسبی ندارد و در طول 6 فصل گذشته لیگ این کشور تنها تلاش کرده تا به دسته پائین تر سقوط نکند.شرایط این تیم در قیاس با تیم های بزرگ قطری در لیگ این کشور، به مثابه تیم های پائین نشین لیگ کشور عزیزمان ایران است که معمولا جهت نیفتادن می جنگد به همین علت خیلی ها انتقاد دارند آیا رفیعی به چنین تیم بی کیفیتی رفته هست.
سروش گویا تنها اولویتش را روی پول گذاشته بود وگرنه با مبلغی پائین تر می توانست در کشور عزیزمان ایران جهت پرسپولیس بازی کند و حتی شانس خود را جهت قهرمانی در آسیا امتحان کند. این بازیکن خیلی سریع به چنین نتیجه ای رسید که نمی تواند به اروپا برود. رقم پیشنهادی به او چیزی حدود 100 هزار دلار بود و به همین خاطر سروش خیلی سریع قید حضور در این قاره را زد.الخور جزو باشگاههایی است که سرمایه زیادی ندارد و تلاش می کند بازیکنان میانگین به خدمت بگیرد. حالا ولی آنها یکی از عالی ترین هافبک های کشور عزیزمان ایران را به خدمت گرفته اند. رفیعی هم به علت هوا که به وجود آمد، تلاش کرد موقتا خبر حضورش در الخور را نه تائید کند و نه تکذیب.

عبارات مهم : ایران

منبع:الف
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | قرارداد | بازیکنان | پرسپولیس | سروش رفیعی | بازیکن پرسپولیس در دوحه | سروش رفیعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog